KUORTANE 20.7.2013 TULOKSET
Tuomari Kati Smeds
Luokka 23a DRIVING CLASS HELPPO
-
Jenny From & Ponikujan Shingu 9-9-9-8-9-8-8-9-7-9 = 84p (on jo finaalipaikka Lohtajalta)
-
Anne-Mari Kangas & Limbe 9-8-9-8-8-9-8-8-8-9 = 84p finaaliin
-
Seija Paananen & Naapila Freja (cupin ulkopuolella) 9-7-7-8-7-8-7-8-9-8 = 78p
-
Mari Peurala & Rasmus III 9-7-7-7-8-8-8-7-7-8 = 76p
-
Madeleine Storrank & Niiskun Nuusku 8-8-6-7-7-7-7-7-8-8 = 73p
-
Kirsi Kjäll & Anjalan Lightdream 6-6-7-6-6-7-7-7-8-8 = 68p
-
Emilia Wallin /avustaja Mervi Santonen & Skråmstaholms Kvisten 7-6-5-5-5-7-7-8-8-8 = 66p
Luokka 21a RIDING CLASS HELPPO
-
Ada Tarvonen 7v & Norrgårdens Blunder
-
Nathalie Östman 8v & Junibackens Belinda finaaliin
-
Emmi Kjäll 6v & Bonnie Stone finaaliin
-
Katariina Ala-Äijälä 5v & Naapila Redrose (cupin ulkop.)
Luokka 23b DRIVING CLASS VAIKEA
-
Mia Svartsjö-Tarvonen & Headhill Blue Pinocchio 9-9-9-8-8-7-8-9-8-9 = 84p (on jo finaalipaikka Ruukista)
-
Mervi Santonen & Ace v.d Groenkamp 6-7-8-7-7-6-8-9-9-8 = 75p finaaliin
Luokka 22a OHJASAJO HELPPO
-
Sabina Granbacka & Glorias Divina 8-8-8-9-8 = 82p finaaliin
-
Kaisu Västinsalo & Canna’s Castanya 8-8-7-9-8 = 79p
-
Maija Kontio & Tinello v. Klein Engelland 7-8-7-8-7 = 73p
Luokka 21b RIDING CLASS KESKIVAIKEA
-
Ada Tarvonen 7v & Headhill Blue Pinocchio 8-8-9-8-8 = 85p (on jo finaalipaikka Lohtajalta)
-
Petra Puutio 11v & Niiskun Nuusku 8-8-8-8-8 = 80p finaaliin
-
Anna-Katariina Peura 10v & Olympic Star v. St. Selhorst 8-8-8-8-8 = 80p finaaliin
-
Emmi Kjäll 6v & Anjalan Lightdream 7-8-7-7-7 = 71p
Cupin ulkopuoliset luokat
VALJAKON TARKKUUS / Harjoitusluokka
-
Kirsi Kjäll & Bonnie Stone, aika: 1.03,07
-
Anne-Mari Kangas & Limbe, aika: 1.06,90
Luokka 24a AGILITY 3-7 VUOTIAAT (avustaja sallittu)
-
Ada Tarvonen 7v & Headhill Blue Pinocchio, aika: 1.13,18
-
Juho Kjäll 8v & Bonnie Stone, aika: 1.23,73
-
Nathalie Östman 8v & Junibackens Belinda, aika: 1.44,34
Luokka 24b AGILITY 8-15 VUOTIAAT
-
Wilma Kukkola 13v & Niiskun Nuusku, aika: 1.03,69
-
Olivia Honkala 10v & Naapila Freja (cupin ulkop.), aika: 1.05,56
-
Madeleine Storrank 12v & Niiskun Nuusku, aika: 1.05,98
-
Emma Lillsunde 14v & Glorias Divina, aika: 1.49,39
-
Petra Puutio 11v & Junibackens Belinda, aika: 3.34,07
-
Anna-Katariina Peura & Olympic Star v. St. Selhorst, aika: 5.46,68
Luokka 24c AGILITY YLI 16-VUOTIAAT
-
Seija Paananen & Naapila Freja (cupin ulkop.), aika: 0.55,57
-
Mervi Santonen & Skråmstaholms Kvisten, aika: 0.58,47
-
Maija Kontio & Tinello v. Klein Engelland, aika: 1.04,56
-
Mia Svartsjö-Tarvonen & Norrgårdens Blunder, aika: 1.23,35
-
Sabina Granbacka & Glorias Divina, aika: 1.32,57
-
Jan-Erik Tarvonen & Norrgårdens Blunder, aika: 1.33,03
-
Jenny From & Ponikujan Shingu, aika: 2.28,01
-
Astrid Vesterbacka & Glorias Divina, aika: 2.34,26
-
Anne Wallin & Skråmstaholms Kvisten, aika: 3.02,63
Luokka 24d AGILITY LIIKUNTARAJOITTEISET
-
Filip Tarvonen & Headhill Blue Pinocchio, 0vp
-
Emilia Wallin & Sråmstaholms Kvisten, 0vp
|