AIKATAULU

Klo 11.00
LK 3. - 1-vuotiaat ruunat ja oriit (1)
LK 5. - 2-vuotiaat ruunat ja oriit (4)
LK 7. - 3-vuotiaat ruunat ja oriit (2)
LK  4. - 1-vuotiaat tammat (3)
LK  6. - 2-vuotiaat tammat (1)
VALITAAN PARAS NUORI TAMMA JA PARAS NUORI ORI
VALITAAN CHAMPION NUORI JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION

LK 4M. - 1-vuotiaat minitammat (1)
LK 8M. - 3-vuotiaat tammat (1)
VALITAAN CHAMPION JUNIOR MINI JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION
LK M16. - 4–17-vuotiaat näyttelyvuonna varsomattomat minitammat (3)
LK M13. - 4–17-vuotiaat miniruunat (1)
LK M9. - 4–17-vuotiaat orinumerolliset minioriit (1)
VALITAAN CHAMPION SENIOR MINI JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION
TAUKO N. 30 MIN - tauon aikana handlerit
N. klo 12.40
LK 16. - 4–7-vuotiaat näyttelyvuonna varsomattomat tammat (6)
LK 16. - 8–17-vuotiaat näyttelyvuonna varsomattomat tammat (6)
VALITAAN CHAMPION TAMMA JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION
LK 13. - 4–17-vuotiaat ruunat (3)
LK 11. - 4–17-vuotiaat oriit ilman orinumeroa (3)
LK 9 - 4–17-vuotiaat orinumerolliset oriit (2)
VALITAAN CHAMPION ORI/RUUNA JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION
BIS-KEHÄ
Valitaan Paras esittäjä, Paras Suomessa syntynyt standardi, Paras Suomessa syntynyt mini, BIS I, II ja III

 

OSALLISTUJALISTA

LK 3. - 1-vuotiaat ruunat ja oriit (1)
1. SMALLVILLAGE NOBEL IAN 246001H00181151 O 20180521 MYYTÄVÄNÄ

LK 5. - 2-vuotiaat ruunat ja oriit
2. SKÄRGÅRDENS ARMANI 752006038170280 O 20170828
3. POIS
4. MR VARAVENTTIILI 246001H00171898 O 20170525
5. RAGNAR WILSON 246001H00171076 O 20170426

LK 7. - 3-vuotiaat ruunat ja oriit
6. ROYAL WILSON 246001H00161155 R 20160520 MYYTÄVÄNÄ
7. CELTUN PEPPERMINT 246001H00161036 R 20160418

LK  4. - 1-vuotiaat tammat
8. BEORN ENDA 246001H00181562 T 20180718 MYYTÄVÄNÄ
9. REGENT WILSON 246001H00181306 T 20180531 MYYTÄVÄNÄ
10. LITTLE WICKED MORNINGSTAR 246001H00181086 T 20180518

LK  6. - 2-vuotiaat tammat
11. REGAL WILSON 246001H00171077 T 20170512

VALITAAN PARAS NUORI TAMMA JA PARAS NUORI ORI
VALITAAN CHAMPION NUORI JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION

LK 4M. - 1-vuotiaat minitammat
12. KATVEIKON LUCIENNE 246001H00181284 T 20180613

LK 8M. - 3-vuotiaat tammat
13. AMIN ZEN ROSE 246001H00161033 T 20160506

VALITAAN CHAMPION JUNIOR MINI JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION

LK M16. - 4–17-vuotiaat näyttelyvuonna varsomattomat minitammat
14. AMIN YOLANDA 246001H00151005 T 20150410
15. BOBERGS KARAMELL 752006038140071 T 20140505
16. BEORN AISLINN 1477 SH 246001H00131823 T 20130508

LK M13. - 4–17-vuotiaat miniruunat
17. SKRÅMSTAHOLMS KVISTEN P03-1386 R 20030616

LK M9. - 4–17-vuotiaat orinumerolliset minioriit
18. WHITE KNIGHT OF NORTHSTAR 199 SH 752006038080172 O 20080327

VALITAAN CHAMPION SENIOR MINI JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION

LK 16. - 4–7-vuotiaat näyttelyvuonna varsomattomat tammat
19. ROSEQUARTZ WILSON 246001H00151146 T 20150523
20. SANDYMAE'S PRINSESS 246001H00141047 T 20140421
21. ROCKCRYSTAL WILSON 1454 SH 246001H00131142 T 20130523
22. DANCE OUR TEARS AWAY 246001H00131262 T 20130517
23. ALBA NANA 246001H00121444 T 20120527
24. SMEDENS EVANESCENCE 752006038120373 T 20120504

LK 16. - 4–7-vuotiaat näyttelyvuonna varsomattomat tammat
25. KAUNISRANNAN PERDITA 246001H00111333 T 20110618
26. KLOCKAS KAJSA 246001H00101997 T 20100709
27. PIRTTIRANNAN EVE 246001H00101410 T 20100618
28.ANJALAN KARAMELLI P08-1263 T 20080622
29. MYSTICAL ZINDA P04-1321 T 20040510
30. YLVA 1051 SH P02-1447 T 20020526

VALITAAN CHAMPION TAMMA JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION

LK 13. - 4–17-vuotiaat ruunat
31. KLOCKAS OLIVER 246001H00141399 R 20140523
32. COOCOS 246001H00091691 R 20090619
33. PINERIVER'S HEART STORM P07-1150 R 20070501

LK 11. - 4–17-vuotiaat oriit ilman orinumeroa
34. HEARTBEAT K 240601H00151531 O 20150511
35. OLKIJOEN OIVA 246001H00131789 O 20130415
36. GW PRETTY BOY P03-1103 O 20030624

LK 9 - 4–17-vuotiaat orinumerolliset oriit
37. JUNIBACKENS PLAYBOY 255 SH 752006038100194 O 20100520
38. BROÄNGENS LE PRECIDENT P07-1606 O 20070606

VALITAAN CHAMPION ORI/RUUNA JA MAHDOLLINEN RESERVE CHAMPION

BIS-KEHÄ
Valitaan Paras esittäjä, Paras Suomessa syntynyt standardi, Paras Suomessa syntynyt mini, BIS I, II ja III


HANDLERIT

20B Juniorhandler (8-16v)
LYDIA NORDLUND - SMEDENS EVANESCENCE
MELINDA BRO - KLOCKAS KAJSA
NINNI SIKALA - AMIN ZEN ROSE
LÄSPÄ ENNI - ANJALAN KARAMELLI
ELLEN FORSBACKA - KLOCKAS OLIVER
SOFIA WESTMAN - PINERIVER'S HEART STORM

20D Seniorhandler
ANN NORDLUND - SMEDENS EVANESCENCE
MAIJA KONTIO - WHITE KNIGHT OF NORTHSTAR
ANNE FORSBACKA - KLOCKAS OLIVER
WADSTRÖM LENA - ADALIAS AIDAN